Podmínky používání

Úvod

Vítejte na webu ŽijLáskouKeKrásě.cz. Tento dokument, označovaný jako Podmínky používání, definuje pravidla a podmínky, za kterých můžete naši webovou stránku využívat. Prosíme, aby jste si tento dokument pečlivě přečetli, jelikož přístupem, prohlížením či používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami a zavazujete se je dodržovat. Pokud s nějakou částí těchto podmínek nesouhlasíte, neměli byste web používat. Pravidla a podmínky se mohou kdykoli aktualizovat nebo měnit, a proto je důležité, abyste si tyto podmínky pravidelně přezkoumávali.

Práva na obsah a duševní vlastnictví

Všechen obsah naše webové stránky, včetně textů, grafiky, log, obrázků, videoklipů a software, je vlastnictvím ŽijLáskouKeKrásě.cz nebo je používán s povolením vlastníků autorských práv. Obsah je chráněn autorským právem, značkami a dalšími právy na duševní vlastnictví. Je zakázáno jakékoli využití obsahu, včetně jeho kopírování, rozšiřování, předávání, vystavení, provádění, reprodukce, publikace, licencování, převodu nebo prodeje bez předchozího písemného souhlasu vlastníka práv. Tímto vám udělujeme omezenou, výhradní, neexkluzivní licenci k přístupu a osobnímu používání tohoto webu, avšak ne k tomu, aby byl jeho obsah bez souhlasu změněn jakýmkoli způsobem.

Pravidla pro uživatele

Při používání našeho webu se zavazujete, že nebudete: porušovat jakékoli platné zákony; šířit obsah, který je hanlivý, obscénní, urážlivý nebo jinak nevhodný; zasílat nevyžádané reklamní materiály nebo jakékoli jiné formy narušení soukromí; zneužívat, poškozovat nebo jinak negativně ovlivňovat funkčnost nebo vzhled webové stránky; zabývat se hackováním, pokusem o neoprávněný přístup k systému nebo datům, nebo jakoukoli činností, která by mohla poškodit, přetížit nebo oslabit web. Jakékoli takové chování bude důsledně stíháno v souladu s platnými zákony.

Zřeknutí se odpovědnosti

Web a jeho obsah jsou poskytovány "jak jsou" bez jakékoli záruky. ŽijLáskouKeKrásě.cz se snaží, ale nemůže garantovat nejvyšší přesnost, spolehlivost a kompletnost veškerých informací, produktů, služeb a souvisejícího grafického materiálu uvedených na webu. Nemůžeme být odpovědni za žádné škody vzniklé užíváním webu, včetně, ale neomezující se na přímé, nepřímé, náhodné, následné škody.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se Podmínek používání, prosím, kontaktujte vlastníka webu ŽijLáskouKeKrásě.cz, Arnošta Měšťana, na e-mailové adrese [email protected] nebo poštovní adrese Údolní 212/1, 602 00 Brno-střed, Česká republika.

Související články

Účinné a rychlé metody, jak se zbavit akné

Účinné a rychlé metody, jak se zbavit akné

Klíč k mladistvé pleti: Účinky kolagenu a jak jej získat

Klíč k mladistvé pleti: Účinky kolagenu a jak jej získat

Jak vyživit nehty pro jejich zdravý růst a pevnost: Komplexní průvodce

Jak vyživit nehty pro jejich zdravý růst a pevnost: Komplexní průvodce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *