Ochranu osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Vítejte na ŽijLáskouKeKrásě.cz, webu věnovaném kráse a péči o tělo. Naše stránky se zavazují chránit Vaše osobní údaje a respektovat Vaše právo na soukromí. V tomto dokumentu najdete podrobné informace o tom, jak shromažďujeme, používáme a chráníme Vaše osobní údaje. Zavazujeme se k transparentnímu zpracování osobních údajů našich uživatelů v souladu s platnými zákony a nařízeními o ochraně osobních údajů, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme pouze za účelem zlepšení našich služeb, personalizace našich nabídek a poskytování relevantních informací o produktech a trendech v oblasti krásy. Tato data zahrnují, ale neomezují se na, Vaše jméno, e-mailovou adresu, adrese bydliště a informace o Vašich nákupech. Vyžadujeme tyto informace zejména pro zpracování objednávek, komunikaci ohledně stavu objednávky, marketing a přímou komunikaci.

Ochrana a zabezpečení údajů

Naše stránky používají různé bezpečnostní technologie a postupy, které pomáhají chránit Vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Mezi tyto opatření patří šifrování dat, bezpečné serverové prostředí a pravidelné aktualizace bezpečnostních protokolů. Dále dodržujeme striktní postupy pro zacházení s osobními údaji a pravidelně školíme naše zaměstnance v oblasti ochrany osobních údajů.

Práva subjektů údajů

V souladu s GDPR máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, které u nás máme uloženy, právo na opravu, smazání (právo být zapomenut), omezení zpracování a právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů. K vykonávání těchto práv nebo pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zpracování Vašich osobních údajů, kontaktujte prosím vlastníka webu Arnošta Měšťana na e-mailové adrese [email protected], nebo poštovní adresou: Údolní 212/1, 602 00 Brno-střed, Česká republika.

Kontaktní údaje

Pro jakékoli další dotazy nebo obavy týkající se ochrany a zabezpečení Vašich osobních údajů se můžete obrátit přímo na vlastníka webu Arnošta Měšťana. Jsme tu, abychom zajistili, že Vaše práva jsou respektována a Vaše údaje jsou bezpečně chráněny.

Související články

Jak správně masírovat pokožku hlavy pro zdravější vlasy

Jak správně masírovat pokožku hlavy pro zdravější vlasy

Jak vybrat vlasovou kosmetiku: Nejlepší rady a tipy pro zdravé vlasy

Jak vybrat vlasovou kosmetiku: Nejlepší rady a tipy pro zdravé vlasy

Co ničí kolagen a jak ho chránit pro zdravější tělo

Co ničí kolagen a jak ho chránit pro zdravější tělo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *